מערכת COL | יום י"ב אלול ה׳תשע״ז 03.09.2017

תשורה בחגיגת 120 לישיבה: הספר החדש "דברי ימי התמימים"

הקהל הגדול אשר צפוי להגיע בע"ה אל החגיגה הארצית הגדולה שתיערך מחרתיים לרגל מלאת מאה ועשרים שנה להתייסדות ישיבת "תומכי תמימים", יזכה לצד ההתעלות הרוחנית והשתתפות במעמד מרשים לכבודה של "תומכי תמימים", גם בספר חדש ורב ערך אשר מופיע לכבוד תאריך יובל זה – "דברי ימי התמימים" ● לכתבה המלאה
תשורה בחגיגת 120 לישיבה: הספר החדש
הספר על רקע הישיבה
הקהל הגדול אשר צפוי להגיע בע"ה אל החגיגה הארצית הגדולה שתיערך מחרתיים לרגל מלאת מאה ועשרים שנה להתייסדות ישיבת "תומכי תמימים", יזכה לצד ההתעלות הרוחנית והשתתפות במעמד מרשים לכבודה של "תומכי תמימים", גם בספר חדש ורב ערך אשר מופיע לכבוד תאריך יובל זה – "דברי ימי התמימים".

כפי שפורסם, ביום רביעי השבוע, ט"ו אלול, ימלאו מאה ועשרים שנה להתייסדות ישיבת "תומכי תמימים", בט"ו אלול תרנ"ז, בליובאוויטש שבליובאוויטש. בארץ הקודש וברחבי תבל יצויין תאריך רב משמעות זו בהיסטוריה של חסידות חב"ד ליובאוויטש, בהתוועדויות חסידיות בהיכלי הישיבות ובקרב חסידי חב"ד באשר הם.

החגיגה המרכזית בארץ הקודש בקשר עם תאריך זה, תיערך בע"ה השבוע ביום השלישי שהוכפל בו כי טוב, אור ליום התייסדות הישיבה, בזאל הגדול של ישיבת "תומכי תמימים" המרכזית בכפר חב"ד.

המעמד הגדול יתקיים במעמד ראשי הישיבה שליט"א, המשגיחים, הרמ"ים והמשפיעים שיחיו ובמעמד רבנים, שלוחים ואורחים נכבדים, אשר ידברו בעניינה ובחידושה של ישיבת "תומכי תמימים", ובתפקידה המיוחד לעת הזו. המעמד הגדול עומד השנה בסימן "מאה ועשרים שנה – באין ערוך לגמרי".

כאמור, הקהל הגדול אשר ישתתף בע"ה במעמד יקבל לידיו כמזכרת מהשתתפותו בחגיגה את הספר החדש "דברי ימי התמימים" אשר אמור להופיע בשבוע הבא.

הספר החדש, בן כשש מאות עמודים, מגיש לראשונה מחקר תיעודי היסטורי ראשון במעלה על של זיכרונות, עדויות מכתבים ותעודות מתקופת ייסוד ישיבת "תומכי תמימים" בליובאוויטש, והוא נערך בשעתו על ידי הסופר והחוקר החסידי הרה"ח הרב יהושע מונדשיין ז"ל. הספר החדש מופיע בהוצאת "כרמים", אשר מוציאה לאור את כתביו ומחקריו של הרב מונדשיין.

חלוקת הספר במעמד זה, נעשית הודות לשיתוף פעולה מבורך בין הנהלת מכון "כרמים" ובין הנהלת הישיבה המרכזית בכפר חב"ד, והודות לתרומתם הנדיבה בחפץ לב של האחים הנדיבים למשפחת ריבקין מכפר חב"ד, אשר נדבו את חלוקת תשורה מזכרת זו במעמד הגדול.

ראשי הישיבה שליט"א והנהלת הישיבה המרכזית קוראים אל הציבור הרחב לבוא ולהשתתף במעמד הגדול, שייערך לכבודה של "תומכי תמימים", לכבודם של רבותינו נשיאינו מייסדי ומנהלי הישיבה הנצחיים, ולכבודה של חסידות חב"ד ליובאוויטש.

לקריאת המבוא לספר - לחץ כאן!
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.