מערכת COL | יום ט"ז אב ה׳תשע״ז 08.08.2017

פתיחה סוערת ב'גן ישראל – כפר חב"ד' • גלריה

פתיחתו המחודשת של מחנה הקיץ "גן ישראל – כפר חב"ד" החלה בתנופה, עם בואם של מאות מילדי כפר חב"ד והסביבה לקמפוס המרווח "אור שמחה" • בחצר הקמפוס עברו החיילים בשרשרת חיול, כשהם נדרשים לבצע שורת משימות, בכדי להיות ראויים לתפקידם – חיילים בצבא הרבי • ומה החידוש המיוחד של השנה? • גלריית תמונות נרחבת>>
פתיחה סוערת ב'גן ישראל – כפר חב


פתיחתו המחודשת של מחנה הקיץ "גן ישראל – כפר חב"ד" החלה בתנופה, עם בואם של מאות מילדי כפר חב"ד והסביבה לקמפוס המרווח "אור שמחה".

בחצר הקמפוס עברו החיילים בשרשרת חיול, כשהם נדרשים לבצע שורת משימות, בכדי להיות ראויים לתפקידם – חיילים בצבא הרבי.

כינוס הפתיחה החל על ידי המרכזים בשירה ובריקודים, כשלאחר מכן הודיעו הגנרלים את כללי המשמעת של הקעמפ, ובהמשך הכינוס הציגו קציני הלימודים את תכנית הלימודים של הקעמפ, את נושא הקעמפ, ואת מבצע השינון בעל פה.

בסיום הכינוס התחלקו החיילים לסיירות ויצאו אל מקומות הלימוד למפגש היכרות וללימוד השיעורים היומיים.

לאחר מכן התכנסו החיילים בזאל לתפילת מנחה ראשונה. מי שלא ראה את תפילתם הראשונה של החיילים בקעמפ – לא ראה תפילה בחיות מימיו. בסיום התפילה העניקו המרכזים לחיילים המצטיינים תמונה מיוחדת של הרבי.

בהמשך היום התקיימה פעילות מיוחדת – פעילות "עשרת המבצעים", החיילים התפזרו בשטח הקעמפ, ומילאו בעקביות משימות הקשורות לעשרת המבצעים של הרבי.

מרגשת במיוחד הייתה שעת לימוד ההמנון. ההמנון עוסק בנושא הקעמפ – "מיר האבן א רבי'ן", "יש לנו רבי". ההמנון מתאר את הגיגי החייל: "יחידות לסבא, דולר לאבא, כן, את הרבי אני כה אוהב. אבל מחשבה צובטת בלב – האם גם עלי הרבי חושב?" וכאן מגיע המפקד ומחזק את החייל: "אכן כלל לא קל, הכאב לא נסבל, אך מניסיונות חסיד לא מפחד", "רועה נאמן רבינו, לא עוזב צאן מרעיתו".

בסיומו של יום התקיימה תפילת ערבית – סוערת אף היא, ככל התפילות בקעמפ. אחרי צפייה במראות קודש מהרבי, השתעשעו החיילים מתוכנית ערב מיוחדת, ולאחר מכן יצאו החיילים למנגל קבוצתי מהנה במיוחד.

לאחר מסדר הערב יצאו החיילים לביתם כשהם נושאים עמם לביתם יום גדוש חוויות, ומצפים בכיליון עיניים ליום הבא...

חידוש מיוחד של השנה, בגמר יום הפעילות יוצאים המרכזים בהפתעה לביתו של אחד מחיילי הקעמפ שהצטיין במיוחד במשך היום, ומעניקים לו את תעודת 'חייל היום', את החייל הנבחר מגלים שאר החיילים ע"י התמונה של הענקת התעודה המתנוססת ע"ג לוח המרכזים.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.