מערכת COL
|
יום ט"ו אב ה׳תשע״ז
07.08.2017
איבד את התפילין שלו וקיבל הפתעה עד לבסיס
סיפור על חייל מבת-ים, הסתיים השבוע בשליח מצווה – השליח מחברון הרב יוסי נחשון, שסיכן את חייו בדרך למדבר, כדי לאתר את החייל ולהעניק לו תפילין • התפילין החדשות היו תרומת משפחת סגן דוד גולובנציץ ז"ל, שנהרג לפני חודש • צילום הכתבה כפי שהופיעה ב-MYNET בת ים • לצילום הכתבה
![איבד את התפילין שלו וקיבל הפתעה עד לבסיס איבד את התפילין שלו וקיבל הפתעה עד לבסיס](https://col.org.il/files/uploads/crop/2017/08/5c323b341b786_1546795828_news_main_gallery.jpg)
הפתעה באמצע המדבר: החייל והתפילין החדשות. צילום: הרב יוסי נחשון
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות