מערכת COL
|
יום כ"ט תמוז ה׳תשע״ז
23.07.2017
קבוצה תשנ"ז נפגשו והעלו זכרונות ● תמונות
באחדות נפלאה, השתתפו עשרות אברכים חברי קבוצה ה'תשנ"ז, בהתוועדות שהתקיימה בליל שישי האחרון בבית הכנסת חב״ד בעיר נתניה בראשות השליח הרב נח סוליש, לציון 20 שנה לשנת הקבוצה ● החברים ישבו במשך שעות ארוכות, ניגנו ניגונים משובבי לב ונפש, והאזינו לרבנים משפיעים ויועצים, כולם - חברי הקבוצה ● לתמונות
![קבוצה תשנ קבוצה תשנ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2017/07/5c32326e3c925_1546793582_news_main_gallery.jpg)
צילום: יניב יצחק
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות