מערכת COL | יום כ"ב תמוז ה׳תשע״ז 16.07.2017

חג הסיום בתלמוד תורה חב"ד ליובאוויטש לוד • גלריית תמונות

מסיבת חג הסיום נערכה בתלמוד תורה חב"ד ליובאוויטש בלוד בהפקה ייחודית ומושקעת במיוחד, האירוע התקיים בנוכחות רב הקהילה הרב ברוך בועז יורקוביץ, סגן ראש העיר מר יוסי הרוש, הורים, מורים ותלמידים • לסיפור המלא
חג הסיום בתלמוד תורה חב
ביום ראשון ט"ו בתמוז נערכה מסיבת חג הסיום בתלמוד תורה חב"ד ליובאוויטש בלוד בהפקה ייחודית ומושקעת במיוחד, האירוע התקיים בנוכחות רב הקהילה הרב ברוך בועז יורקוביץ, סגן ראש העיר מר יוסי הרוש, הורים, מורים ותלמידים.

הערב נפתח באמירת פרקו של הרבי בשיר וזמר ובקריאת מכתבו של הרבי שנשלח לת"ת ע"י המחנך הרב יוסי מנדלסון שפורש מהוראה לאחר עשרות שנים של השקעה רבה וחינוך חסידי במאות תלמידים.

תלמידיו של ר' ראובן מרנץ ע"ה - שהיה מורה למוזיקה בתלמוד תורה חב"ד בלוד ונפטר בשנה האחרונה - ביצעו באומנות וברגש רב את ניגונו של ר' ראובן ע"ה ("ניגון תשובה" שהולחן על ידי אביו ר' וולוול מרנץ ע"ה) וריגשו את כל הקהל. תודות למורים היקרים המחנך הרב יחיאל אופנר ולמורה הרב יהודה מעטוף על אימון מקהלת התלמידים.

הרב ברוך בועז יורקוביץ בירך את התלמידים ביום חגם וסגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך בעירייה מר יוסי הרוש בירך והבטיח להמשיך ולסייע ככל הדרוש לת"ת ולהצלחת התלמידים.

המנהל היקר הרב ברק כוכבי בירך את התלמידים, הודה להורים והזמין את כל צוות המורים הנפלא והמסור לבמה לקבלת שי מיוחד.

תלמידי כיתה ח' סיפרו חוויות שונות מימי לימודיהם בת"ת, בסרט מיוחד שהוקרן בו הודו לצוות החינוכי על השקעתם הרבה במשך השנים, נציג הכיתה הת' יוסקה קדם הביא את ברכת התלמידים.

בבמשך השנה נערך בת"ת מבצע לימוד בע"פ ובמסיבת הסיום עלו התלמידים הנרגשים לקבל את הפרסים תרומת משפחות קטש, מוזגורשווילי, מיכאלשווילי הנכבדות. ישר כח מיוחד למרכזי המבצע במסירות המחנכים הרב אהרן פריימן והרב יוסי מנדלסון.

תודה מיוחדת למחנך הרב יוסי גולדברג שליקט וערך את חוברת הלימוד. הנדיב החסידי ר' שבתאי קטש הפתיע את הנוכחים ותרם 2 כרטיסי טיסה עבור 2 מורים מהצוות החינוכי כאות הוקרה על עבודה מסורה ונאמנה.

בסיום מסיבת הסיום קיבל כל תלמיד שי אישי מיוחד בצירוף צל"ש מנהל בתחום שבו הוא השקיע במיוחד במשך השנה, בסיום האירוע נערכה הגרלה מיוחדת על שני כרטיסי טיסה לרבי תרומת משפחות ר' מוטי ליפסקר ור' איציק ליפסקר בהם זכו התלמידים היקרים אוראל צוברי ומנדי דהרי.

תודה מיוחדת לסגן המנהל היקר הרב מנחם ישעיהו אשר עמל וטרח רבות להצלחת הערב במסירות אין קץ, ליו"ר ועד ההורים ר' יוסי לויטין על עזרתו הרבה לתלמוד תורה ככלל ולהצלחת ערב זה בפרט, לגב' רחלי אופנר על עריכת סרטי הווידאו המושקעים ולר' יעקב וחני זרחיה על תרומתם האדיבה לתלמוד-תורה במהלך כל השנה.

וידאו
+ לצפייה בוידאו- צלשי"ם בתלמוד תורה:
לחצו כאן
+ לצפייה בוידאו- לימוד בעל פה בתלמוד תורה: לחצו כאן
+ לצפייה בוידאו- כיתה ח' בתלמוד תורה: לחצו כאן
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.