מערכת COL
|
יום ט"ו תמוז ה׳תשע״ז
09.07.2017
היו ימים
יובל שנים לבר-המצוה של בני הגיבורים: לאחר מלחמת ששת הימים החלו צעירי חב"ד לארגן כינוסים קייטנות ותכניות לאלמנות ויתומים של חללי צה"ל שנפלו במלחמה. שיא האירועים היה בר-בת מצוה לבני הגיבורים, כאשר כל אחד מהמשתתפים בחגיגה קיבל זוג תפילין, ובחגיגות אלו השתתפו אישים חשובים ומנהיגי המדינה • מארכיון שמואל בן-צבי: מכתב הרבי לחתני בר המצווה ומשפחותיהם בי"ב תמוז תשמ"א • בפנים: צילומים מעיתון כפר חב"ד דאז שסיקר את האירוע • צילומים
![היו ימים היו ימים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2017/07/5c322b33064b3_1546791731_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות