מערכת COL | יום ה' תמוז ה׳תשע״ז 29.06.2017

אשקלון: מאות בהתוועדות המרכזית לכבוד יום ההילולא

בהתוועדות המרכזית שהתקיימה באולם בית חב"ד נווה אילן באשקלון סביב שולחנות ערוכים, השתתפו: השלוחים, אנ"ש ומקורבים רבים שבאו לחזק את התקשרותם לרבי • השליח הראשי ורב הקהילה הרב מנחם ליברמן האריך בדברי הזוהר הקדוש כי צדיקי אמת לאחר הסתלקותם ממשיכים להשפיע לעולם ועוד יותר מבחייהם • התוועדות המרכזית לכבוד יום ההילולא
אשקלון: מאות בהתוועדות המרכזית לכבוד יום ההילולא
בהתוועדות המרכזית שהתקיימה באולם בית חב"ד נווה אילן באשקלון סביב שולחנות ערוכים, השתתפו: השלוחים, אנ"ש ומקורבים רבים שבאו לחזק את התקשרותם לרבי.

השליח הראשי ורב הקהילה הרב מנחם ליברמן האריך בדברי הזוהר הקדוש כי צדיקי אמת לאחר הסתלקותם ממשיכים להשפיע לעולם ועוד יותר מבחייהם, וכך השפעתו של הרבי גדלה והתפשטה בכל העולם. הרב ליברמן סקר את התפתחות השליחות באשקלון בברכותיו של הרבי, במוסדות החינוך ובפעילות למען כלל התושבים.

השלוחים הרב מנחם גורליק והרב מנחם וולף דיברו בעניין חיזוק ההתקשרות לרבי, שכל אחד יכול וצריך להיות קשור לנשיא הדור ע"י לימוד תורתו והליכה באורחותיו.

הרב יהודה עמר – בוגר המחזור הראשון של מוסדות חב"ד במרוקו , דיבר על ימי הבראשית של פעילות חב"ד במרוקו, על הוראותיו ומנהיגותו של הרבי בכל פרט ופרט וחוויותיו עת למד בצרפת אצל המשפיע הנודע הרב ניסן נעמענוב. בדבריו שיתף את הקהל בתקופת היותו יו"ר המועצה הדתית באילת ועל עזרתו בהבאת השלוחים לעיר.

את ההתוועדות ליווה אמן הכינור הרב מרדכי ברוצקי כשכל הקהל מצטרף לניגונים. ההתרגשות והדבקות הגיע לשיא בניגון "ד' בבות". בסיום ההתוועדות נוגנו ניגוני שמחה והקהל פצח בריקוד. בסיום החלק הרשמי של התוועדות נשארו עשרות רבות להתוועדות פנימית עם הרב ליברמן והשלוחים.

לצפייה: לחצו כאן
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.