מערכת COL | יום ד' תמוז ה׳תשע״ז 28.06.2017

התוועדות ג' תמוז בחיידר-נט: ביקורים ברחוב הנשיא 1304

תלמידי "החיידר נט" והצוות אירחו להתוועדות חסידית חוצה יבשות את הרב אורי הולצמן, לבקשת ידידו הרב מוטי שיינר • ר' אורי ריתק את התלמידים בחוויות אישיות מביקורו בבית הרבי ברחוב פרעזידנט 1304 והמפגשים להם זכו משפחת הולצמן עם הרבנית בביתה • ההתוועדות שולבה במסגרת תוכנית מיוחדת שהוכנה במיוחד לכבוד ג' תמוז על ידי המחנך הוותיק הרב מענדי ליברמן • לכתבה המלאה
התוועדות ג' תמוז בחיידר-נט: ביקורים ברחוב הנשיא 1304

תלמידי "החיידר נט" והצוות אירחו להתוועדות חסידית חוצה יבשות את הרב אורי הולצמן. ההתוועדות שולבה במסגרת תוכנית מיוחדת שהוכנה במיוחד לכבוד ג' תמוז על ידי המחנך הוותיק הרב מענדי ליברמן.

הרב הולצמן ריתק את התלמידים בחוויות אישיות מביקורו בבית הרבי ברחוב פרעזידנט 1304 והמפגשים להם זכו משפחת הולצמן עם הרבנית בביתה, תוך שהוא מתאר בפרטי פרטים את הפגישות הללו, ומצליח להכניס את התלמידים לתוך האוירה. על הלוח הוצגו תמונות להמחשה, למקסם את החוויה.

התלמידים והצוות, בלעו בשקיקה את הסיפורים המרתקים, והציפו את הרב הולצמן בשאלות במגוון שפות; הרב הולצמן שולט במספר שפות. כך שהתלמידים יכלו לפנות אליו בשפה שהם דוברים, והרב הולצמן השיב להם בשפה קולחת ורהוטה, לכל אחד בשפתו. את הפינה הרוסית סגר עבורו המארח הרב מוטי שיינר...

ההתעניינות היתה כה גדולה, וההתוועדות חרגה הרבה מעבר לזמן המתוכנן. לא ניתן היה לעצור בעד התלמידים ובעד הצוות שהיו כה צמאים לשמוע את הדברים מכלי ראשון.

כידוע, רשימה ארוכה של שלוחים ורבנים מכל רחבי העולם זכו להתוועד במתכונת "החיידר נט" עם ילדי השלוחים ולשתפם בחוויות, זכרונות וסיפורים אישיים מהתקופה בה הם זכו לשהות במחיצת הרבי.

הפעם היה זה תורו של הרב אורי הולצמן, שנענה לבקשת ידידו הרב מוטי שיינר, ופינה שעה ארוכה על מנת להתוועד 'מיט דעם רעבינ'ס' קינדער.

הרב הולצמן העיד מכלי ראשון על האיידלקייט והדרת המלכות של הרבנית, על התחושה הביתית והיחס האישי שהעניקה לכל אורח ואפילו לילדים קטנים. בכשרונו המיוחד הוא הצליח ממש 'להכניס' את התלמידים לסלון של בית הרבי. כמו כן, סיפר בהרחבה על רגעים מיוחדים שזכורים לו מהשנים בהם זכה לשהות במחיצת הרבי.

בסיום הדברים, הרב הולצמן הודה להנהלת "שלוחים אופיס", לצוות המורים ולכל התלמידים השלוחים, על הזכות הגדולה להתוועד אתם ביום הקדוש ג' תמוז.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.