מערכת COL | יום ט' ניסן ה׳תשע״ז 05.04.2017

נשלמות ההכנות לחגיגת י"א ניסן המרכזית • כל הפרטים

אלפי חסידים ואנשי מעשה, שלוחים ומקורבים באי בתי חב"ד מרחבי הארץ, צפויים להשתתף מחר בערב, אור ליום הבהיר י"א ניסן ה'תשע"ז, בחגיגה המרכזית בארץ הקודש לרגל מלאת מאה וחמש-עשרה שנים להולדת כ"ק אדמו"ר נשיא דורנו • כפי שכבר פורסם, אורח הכבוד במעמד יהיה מזכירו של הרבי הרה"ח הרב יהודה לייב גרונר, אשר יספר מן הקודש פנימה על גודל עבודת הקודש של הרבי בכתיבת רבבות אלפי אגרות הקודש • נשלמות ההכנות לחגיגת י"א ניסן
נשלמות ההכנות לחגיגת י
התוועדות י"א ניסן בכפר חב"ד (ארכיון COL) בעיגול: מזכיר הרבי הרב יהודה-לייב גרונר (צילום ארכיון: אליהו לוי, COL)

אלפי חסידים ואנשי מעשה, שלוחים ומקורבים באי בתי חב"ד מרחבי הארץ, צפויים להשתתף מחר בערב, אור ליום הבהיר י"א ניסן ה'תשע"ז, בחגיגה המרכזית בארץ הקודש לרגל מלאת מאה וחמש-עשרה שנים להולדת כ"ק אדמו"ר נשיא דורנו.

הבוקר נמסר מטעם הוועדה המארגנת המכינה את החגיגה, כי שורת אדמו"רים ורבנים מן השורה הראשונה, כבר הבטיחו את השתתפותם מחר במעמד הגדול, לכבודו של הרבי נשיא דורנו, וישאו דברים במעמד בהפלאת גודל תורתו של הרבי שהאירה את העולם היהודי בדורנו.

המעמד הגדול ייערך בראשות המרא דאתרא דכפר חב"ד הגה"ח הרב מאיר אשכנזי, רבני חב"ד בארץ הקודש, ראשי ישיבות חב"ד ומשפיעי הקהילות, ואורחים נכבדים.
חגיגת י"א ניסן המרכזית בארץ הקודש עומדת השנה בסימן מלאת שלושים שנה מעת שהחלה להופיע סדרת "אגרות הקודש", האור הגדול שהאיר את העולם היהודי בדורנו, י"א בניסן תשמ"ז – י"א בניסן תשע"ז.

ההתוועדות הגדולה הנה פרי יוזמה משותפת של וועד כפר חב"ד בארץ הקודש, המארגן את ההתוועדות המרכזית מידי שנה, יחד עם הוצאת הספרים קה"ת בארץ הקודש.

כפי שכבר פורסם, אורח הכבוד במעמד יהיה מזכירו של הרבי הרה"ח הרב יהודה לייב גרונר, אשר יספר מן הקודש פנימה על גודל עבודת הקודש של הרבי בכתיבת רבבות אלפי אגרות הקודש, ועל העידוד הגדול אשר ניתן לקבל מאגרות הקודש של רבינו בעת הזו.

כמו כן, מנהל ספריית אגודת חסידי חב"ד, הרה"ח הרב שלום בער לוין, אשר ערך את כל סדרת אגרות הקודש של הרבי, ידבר באירוע זה בשידור-ווידאו, ויגלה "מאחורי הקלעים" על המלאכה הכבירה של עריכת אגרות הקודש עשרות בשנים.

בשבועות האחרונים, צוות מיוחד מטעם וועד כפר חב"ד והוצאת הספרים קה"ת בראשות הרה"ח הרב משה גלבשטיין, עסק בהזמנת שורת אדמו"רים וגדולי תורה להשתתף במעמד הגדול, וכאמור, שורת אדמו"רים ורבנים הבטיחה כבר את השתתפותם במעמד.

במעמד הגדול אף יוקרנו מראות קודש מיוחדים מהתוועדות י"א ניסן תשמ"ג, וכן תוצג מצגת מיוחדת ונדירה של כתבי יד קודש מהרבי.

ההתוועדות המרכזית תיערך בע"ה מחר, יום חמישי יו"ד בניסן, אור ליום הבהיר י"א בניסן הבעל"ט, בבית הכנסת "בית מנחם" בכפר חב"ד, בשעה 8 בערב, לצד שולחנות ערוכים.

תזמורתו החסידית של ר' מנחם טויסטר תנעים את ההתוועדות ברוב שירה וזימרה, יחד עם לימוד הניגון החדש מקאפיטל קט"ז, פרקו החדש של הרבי.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.