מערכת COL
|
יום ו' ניסן ה׳תשע״ז
02.04.2017
עדי שטרנברג ביקר ב-770 ובמאפיית המצות בכפר חב"ד
במיוחד לפני חג הפסח, בית אגו"ח 770 ומאפיית המצות בכפר חב"ד מהווים מוקד עלייה לרגל לרבים, וגם לאישי ציבור שונים מכל קצות הקשת • עדי שטרנברג, אחד המועמדים המובילים לראשות העיר רמלה, הגיע הבוקר (א') לסיור למידה בכפר חב"ד • שטרנברג, לשעבר מנכ"ל הרשות לעסקים קטנים ומנכ"ל תאגיד המים והביוב ברמלה, ביקר במאפיית המצות בכפר חב"ד ובבית אגודת חסידי חב"ד, ואת פניו קיבל ר' מנחם לאטר • תמונות
![עדי שטרנברג ביקר ב-770 ובמאפיית המצות בכפר חב עדי שטרנברג ביקר ב-770 ובמאפיית המצות בכפר חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2017/04/5c31f24b4cbfa_1546777163_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות