![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
מערכת COL
|
יום ג' אדר ה׳תשע״ז
01.03.2017
אמש בכפר חב"ד ב': חתונת אשכנזי-אייזנבך ● גלריית ענק
אמש (ד') נערכה בכפר חב"ד ב' חתונת הת' מנחם מנדל בנו של המד"א כפר חב"ד הרב מאיר אשכנזי, עב"ג רחל למשפחת השליח הרב שמעון אייזנבך מאילת ● תושבי כפר חב"ד, שלוחים, רבנים, אישי ציבור מכל רחבי הארץ הגיעו לאחל מזל טוב ● צלם COL אליהו לוי מגיש גלריית ענק, 100 תמונות חתונת אשכנזי-אייזנבך
![אמש בכפר חב אמש בכפר חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2017/03/5c31e192cc250_1546772882_news_main_gallery.jpg)
צילום: אליהו לוי, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
למקרה שפספסתם
הוסף תגובה
0 תגובות