מערכת COL | יום י"ב שבט ה׳תשע״ז 08.02.2017

ה'תמימים' מהישיבה באור יהודה ביקרו באוהל הק' ● גלריה

מסע התמימים הגדול של תלמידי ישיבות 'תומכי תמימים' באור יהודה - ישיבה קטנה וישיבה גדולה בחצרות קודשנו, נמשך, והשבוע עלו התמימים לאהל הק׳ של הרבי יחד עם צוות רבני ומשפיעי הישיבה בראשות הרב שלום דובער הנדל   ה'תמימים' ביקרו באוהל הק'
ה'תמימים' מהישיבה באור יהודה ביקרו באוהל הק' ● גלריה
צילום: חיים טויטו
מסע התמימים הגדול של תלמידי ישיבות 'תומכי תמימים' באור יהודה - ישיבה קטנה וישיבה גדולה בחצרות קודשנו, נמשך, ובמהלך והתמימים פקדו את האוהל הק׳ של הרבי, יחד עם צוות רבני ומשפיעי הישיבה בראשות הרב שלום דובער הנדל.

הנסיעה לאהל הק׳ באוטובוסים מסודרים מבית חיינו 770, נעשתה לאחר הכנה רוחנית מתאימה בבית חיינו, שם למדו התמימים מתורת בעל ההילולא ומתורת הרבי. בהגיעם לאהל הק׳, הלימוד נמשך ובהמשך כתבו פ״נ ונכנסו לקודש פנימה.

בין לבין, התמימים ניצלו את שהותם בסמוך לאהל הק׳ ולמדו מתורת בעל ההילולא, כפי שביקש הרבי פעמים רבות בימים הסמוכים לי׳ שבט.

משם, יצאו חזרה לשכונת המלך קראון הייטס להמשך יום עמוס וגדוש. המסע צפוי להסתיים מחר, בתום ימים מרגשים וסוחפים שרוממו את כל מי שזכה להשתתף בו.

חודשים של "מבצע תורה" קדמו למסע השנתי לחצרות קודשנו. חודשים של עמל ויגיעה בלימוד התורה, במסגרת שלב א' ב"מבצע תורה" בישיבה, שכלל השקעה מיוחדת וגדולה בלימוד נגלה וחסידות, מה שהחדיר אווירה לימודית ערה בין כותלי הישיבה לאורך כל שעות היום. המבצע שילב בתוכו מבחנים מיוחדים של הנהלת הישיבה.

מנתוני ביניים של "מבצע תורה", עולה הנתון המפעים הבא: הבחורים נבחנו על אלפי דפי גמרא, לצד אלפי שיחות נבחרות של הרבי. המבחנים נערכו בקבוצות-קבוצות במהלך החודשים האחרונים. לצד זה, נבחנו הבחורים גם על מאמרי 'באתי לגני' כהכנה לי' שבט.

השנה, לראשונה, התאפשר גם להורי המצטיינים להצטרף למסע. ואכן חלק נכבד נענה להצעה והצטרף. לבחורים מצפה תוכנית עמוסה וגדושה בחצרות קודשנו ועל כך נדווח בהרחבה בימים הקרובים. צוות הישיבה עמל על תכנית מיוחדת לתמימים והוריהם שהצטרפו למסע, בכדי שכל רגע ורגע ינוצל במלואו.

הצלם חיים טויטו שמלווה את המסע, מגיש גלריה מתפילת התמימים באהל הק׳, לצד תיעוד מהלימודים ב-770.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.