מערכת COL | יום י"ד טבת ה׳תשע״ז 12.01.2017

תם עידן: כולל חב"ד נפרד מסל המזון המיתולוגי לטובת כרטיס

תגיות: כולל חב"ד
תגידו שלום: סלי המזון המיתולוגיים של ארגון החסד 'כולל חב"ד', המחולקים למשפחות נזקקות מאנ"ש, הוחלפו לכרטיסי 'אשל כארד'  כל הפרטים
תם עידן: כולל חב

סלי המזון של ארגון החסד 'כולל חב"ד' הפכו לאחד הסמלים המזוהים עם הארגון, המעניק סיוע לאורך כל ימות השנה למשפחות נזקקות מאנ"ש ומכל המגזרים ברחבי הארץ. בתקופה האחרונה, הוחלט ב'כולל' להפסיק עם חלוקת הסל המיתולוגי למשפחות הנזקקות ולעבור לכרטיס קניות מיוחד: 'אשל כארד'.

המשפחות הנזקקות, הרגילות בכל חודש לקבל סל מזון עשיר במצרכי מזון מגוונים, קיבלו באחרונה את הכרטיס המגנטי, המאפשר להן לבצע את הקניות בחנויות המזון השונות ולבחור את המוצרים שהן מעדיפות.

"ב'כולל חב"ד' חושבים כל הזמן איך לסייע למשפחות הנזקקות, לשפר את הנתינה והעשייה ולהיות קשוב לצרכיהן", מסביר ר' צבי בלוי, "בחודשים האחרונים הוחלט על המעבר לכרטיס ייחודי, בכדי להקל עליהן. מהתגובות הרבות שקיבלנו, ראינו שזה הביא לשיפור גדול ומשמעותי לאותן משפחות והתברר שנקטנו בצעד יעיל ונכון. באמצעות הכרטיס, המשפחות יכולות לבחור את הסל האישי עם המוצרים הספציפיים שהן בוחרות לרכוש.

"לכל משפחה יש את הטעם שלה ואת סגנון האוכל שהיא מתחברת אליו. במהלך השנים התאמצנו למלאות את סלי המזון במוצרים כלליים, שרוב הציבור זקוק להם, אבל אין ספק שכרטיס הקניות ייתן שירות אחר לגמרי, אפקטיבי הרבה יותר ממה שהיה עד כה".

מערך החסד של 'כולל חב"ד' מסייע למאות משפחות באנ"ש ברחבי הארץ (זאת לצד פרויקטים גדולים נוספים של ה'כולל' במגזרים השונים).

'אשל כארד' מכובד בכשלוש מאות חנויות בכל ריכוזי חב"ד ברחבי הארץ, בסביבתן מתגוררות המשפחות המקבלות את הסיוע של ה'כולל'. "לקח לנו מספר חודשים להיערך לכך", מגלה ר' צבי, "פנינו לבעלי החנויות ועשינו איתם הסכם שיכבד את כרטיס הקניות החדש לטובת המשפחות. הכרטיס מעניק אפשרות לרכישת מזון ב-7,200 שקלים בשנה לכל משפחה, לא כולל את הסיוע בחודש החגים".
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.