מערכת COL | יום ה' טבת ה׳תשע״ז 03.01.2017

בתי חב"ד האירו את קפריסין

תגיות: רסקין, זאב
אלפי סופגניות, מאות חנוכיות, שיירה של אור, פרסומא ניסא והרבה שמחה - בקפריסין מסכמים 8 ימים של אור גדול. השליח והרב הראשי לקפריסין הרב אריה זאב רסקין מסכם פעילות נרחבת בסימן "מוסיף והולך": "השנה הפעילות גדלה בצורה ניכרת וברוך ה' זכינו להגיע אל מאות יהודים ולהביא אליהם את אור הנרות והקדושה"  האירו את קפריסין
בתי חב
אלפי סופגניות, מאות חנוכיות, שיירה של אור, פרסומא ניסא והרבה שמחה - בקפריסין מסכמים 8 ימים של אור גדול. השליח והרב הראשי לקפריסין הרב אריה זאב רסקין מסכם פעילות נרחבת בסימן "מוסיף והולך": "השנה הפעילות גדלה בצורה ניכרת וברוך ה' זכינו להגיע אל מאות יהודים ולהביא אליהם את אור הנרות והקדושה"

התכונה הרבה לקראת ימי החנוכה החלה בקפריסין כבר שבועות רבים לפני החג. כל יהודי ברחבי האי קיבל ערכה של חנוכיה, נרות וחומר הסברה לקראת חנוכה, באמצעות בתי חב"ד בערים לרנקה, לימסול, ניקוסיה ואיה נאפה. עם התקרב החג הוכנו במיוחד אלפי סופגניות חמות וטריות, ו"שיירת האור" של רכבי חב"ד מצוידים בחנוכיות הביאו את האור לכל יהודי.

במשך כל אחד מימי החג קיבלו השלוחים את פני הנוסעים בשדה התעופה, הדליקו איתם נרות וחילקו סופגניות. מדי ערב ביקרו השלוחים בבתי אנשי הקהילה והביאו את אור ושמחת החג למשפחות הקהילה. לאחר תפילת מנחה וערבית, התקיימה בכל יום בבית הכנסת של המרכז היהודי בלרנקה הדלקה חגיגית עם המתפללים בלווי מוזיקה מתוך שירה וזמרה.

ביום ראשון - נר שני של חנוכה, נערך הפנינג חווייתי לילדים ולהורים, עם פעילות יצירתית, הצגה בהשתתפות השלוחים שי', מוזיקה ובר מטעמים עשיר. ביום רביעי התקיים הארוע המרכזי של החג, בהשתתפות למעלה מ 500 איש בתאטרון העירוני, בו השתתפו נציגי ממשל ואישי ציבור. הערב נפתח עם הדלקת החנוכיה על ידי השליח והרב הראשי לקפריסין הרב אריה זאב רסקין שי', ואחריו נשאו דברי ברכה ראש העיר, שר החקלאות הקפריסאי ושגרירת ישראל בקפריסין. בשיאו של הערב הופיעה להקה מיוחדת וכנר בעל שם עולמי שהגיעו מישראל על מנת לשמח את הקהל הרב שהגיע.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.