מערכת COL | יום כ"א כסלו ה׳תשע״ז 21.12.2016

חברת 'קווים' זכתה במכרז; הזכיה תקדם קו כפר חב"ד-ביתר?

חברת 'קווים' זכתה שוב במכרז התחבורה לעיר ביתר עילית ל-12 השנים הבאות ● ראה"ע מאיר רובינשטיין מברך על הזכייה, ואילו מובילי המאבק לקו ישיר בין ביתר עילית לכפר חב"ד תוהים: האם הזכייה תקרב את הקמת הקו המיוחל? ● ר' יצחק גולדשטיין מהפעילים לנושא ל-COL: "במשרד התחבורה הבטיחו לעשות מאמץ שהקו יפעל בקרוב"  לסיפור המלא עוד כתבות בנושא:● מדוע אין אוטובוס מביתר לכפר חב"ד?● תגובת משרד התחבורה לפניית COL: "השירות ברמה מספקת"● משרד התחבורה לפונים: "אין בנמצא המשאבים להפעלת הקו"● האם קו ביתר-כפר חב"ד יוקם בקרוב?
חברת 'קווים' זכתה במכרז; הזכיה תקדם קו כפר חב
בתמונה הקטנה: אוטובוסים של חברת קווים-עילית (יח"צ) ברקע: צומת הכניסה לכפר חב"ד (ארכיון COL)


כתב COL

חברת 'קווים-עילית' זכתה במכרז החדש להפעלת שירותי התחבורה הציבורית בביתר עילית, והיא זו שתמשיך להעניק את שירותיה לתושבי העיר במשך שנים עשר השנים הקרובות. מר דרור גנון, מנהל אגף בכיר במשרד התחבורה, התקשר לראש העיר ביתר עילית מאיר רובינשטיין, ובישר לו על הזכייה במכרז.

ראש העיר מאיר רובינשטיין בירך על תוצאת המכרז, והביע את תודתו למר דרור גנון מנהל אגף בכיר, ולמשרד התחבורה, ולכל המעורבים. ראש העיר: "אני שמח שהניסיון והאיכות ניצחו, ומברך את חברת "קווים-עילית" על זכייתה. יחד איתם עשינו את מהפכת התחבורה בביתר. כעת ברור, שגם בשנים הקרובות ביתר עילית תמשיך להיות העיר עם השירות מס' 1 בתחבורה הציבורית בארץ".

*

הבשורה על כך שחברת עילית זכיינית במכרז החדש, נותנת תקווה מחודשת לחסידי חב"ד בעיר ביתר, המצפים זמן רב לקו ישיר מביתר לכפר חב"ד.

כמו שדיווחנו כאן ב-COL בהרחבה, קו כזה יסייע מאוד לתלמידים ותלמידות הלומדים בכפר חב"ד, לאלו שיש להם קרובי משפחה והורים בכפר חב"ד, ולכלל חסידי חב"ד שחשוב להם הקשר עם 'בירת חב"ד באה"ק' – כפר חב"ד.

א' מאנ"ש ביתר מתאר ל-COL: "מדובר במאות שזקוקים לקו הזה. כמעט לכל משפחה חהב"דית בביתר יש קרובי משפחה בכפר, וכמו כן יש תלמידים שלומדים במוסדות בכפר. בשמחות אנ"ש כן ירבו, שכידוע רובן מתקיימות בכפר חב"ד או בכפר חב"ד ב', חוסר בקו ישיר גורם לטלטלה של שעות של נוסעים במספר אוטובוסים ועמידה ל'טרמפים' בכניסה לכפר חב"ד, ויש שמוותרים מראש על נסיעות בגלל שאין קו ישיר ומסודר." 

ר' יצחק גולדשטיין, אברך בביתר עילית, ממובילי הפעולות בנושא, שלפני כחצי שנה ארגן עצומה של 400 איש למען הקו המדובר, בשיחה ל-COL אחרי היוודע התוצאות: "כשראיתי את ההודעה שקווים-עילית זכו במכרז, הדבר עורר אותי והדליק אצלי נורה של תקווה, שאולי הנה סוף סוף תגיע ההזדמנות להוסיף את הקו המיוחל".

ר' יצחק אומר ועושה: הוא יצר קשר עם גורם במשרד התחבורה, ושם נאמר לו כי הנושא בטיפול וכי הם מודעים לדרישה הקיימת בעניין הקו. "הודיעו לי שעושים מאמץ שהקו יפעל כמה שיותר מהר", הוא מעדכן אותנו.

COL ימשיך לעקוב ולעדכן.

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.