מערכת COL | יום ה' כסלו ה׳תשע״ז 05.12.2016

רחוב חדש בעיר חדרה: הרבי מלובביץ'

מועצת העיר אישרה את החלטת ועדת שמות - להנציח את זכרו של הרבי מחב"ד בעיר חדרה ולקרוא רחוב על שמו • הרחוב שפונה מכביש דרך הרכבת אל כיון רחוב יחיעם מתחת לגשר אריאל שרון, יקרא רחוב הרבי מלובביץ'  רחוב חדש בחדרה
רחוב חדש בעיר חדרה: הרבי מלובביץ'
חרדים 10

ביום רביעי שעבר אישרה מועצת העיר חדרה את החלטת ועדת שמות ואת הצעתו של המשנה לראש העיר ומ"מ יו"ר ועדת שמות, בועז ביטון – להנציח את זכרו של הרבי מליובאוויטש זצ"ל בעיר חדרה ולקרוא רחוב על שמו.

ההחלטה במועצת העיר אושרה פה אחד, כמו גם בוועדת השמות בראשותה של סגנית ראש העיר חדוה יחזקאלי.

הרחוב שפונה מכביש דרך הרכבת אל כיון רחוב יחיעם מתחת לגשר אריאל שרון, יקרא מעתה רחוב 'הרבי מלובביץ", על שמו ולזכרו של הרבי שנגע בליבותיהם של מליוני יהודים מהעולם כולו.

המשנה לראש העיר ויו"ר תנועת ש"ס, בועז ביטון:" הרבי מליובאוויטש הוא דמות מרתקת והשפעתו חרגה הרבה מעבר לגבולות חב"ד. אדמו"רים וגדולי-תורה העריצו אותו, מדינאים ואנשי צבא הוקסמו ממנו, נשיאים וראשי מדינות התכתבו איתו, אנשי מדע ואמנים נקשרו אליו, המוני יהודים, מכל עדה, חוג ואורח-חיים, ראו בו אישיות מיוחדת במינה.

"הרבי גילם שילוב מיוחד של תכונות, שכל אחת כשלעצמה ראויה להבלטה ולהערכה. גאון עצום בכל חלקי התורה, הוגה פורה שמגלה מעמקים חדשים באוצר המחשבה היהודית. איש משכיל ביותר, שמוכיח התמצאות בכל תחומי המדע המודרני. כושר מנהיגות נדיר, שמסוגל להפיק מרבבות בני-אדם את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם. איש חזון, שיודע להעריך נכון תהליכים בחיי עם ועולם. אהבה עצומה לכל יהודי ויכולת להתמסר לבעיותיו הקטנות של האיש הפשוט. קסם אישי רב, נועם הליכות, הופעה מרשימה ביותר ועיניים חודרות-לב".
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.