מערכת COL | יום ט"ו חשוון ה׳תשע״ז 16.11.2016

בני ברק: 'בואכם לשלום' לתלמידים השלוחים

בהתוועדות חגיגית ומיוחדת נחגג בואם של קבוצת התלמידים השלוחים לשנת שליחות בישיבת בית מנחם בבני ברק, וחזרתם של התמימים שנסעו ל'תשרי' אל הרבי. קדמו להתוועדות מעגלי שירה וריקודים בהם הביעו התמימים את שמחתם וחדוותם עם בוא קבוצת השלוחים מחצרות קדשנו  'בואכם לשלום' לתלמידים השלוחים
בני ברק: 'בואכם לשלום' לתלמידים השלוחים
בהתוועדות חגיגית ומיוחדת נחגג בואם של קבוצת התלמידים השלוחים לשנת שליחות בישיבת בית מנחם בבני ברק, וחזרתם של התמימים שנסעו ל'תשרי' אל הרבי. קדמו להתוועדות מעגלי שירה וריקודים בהם הביעו התמימים את שמחתם וחדוותם עם בוא קבוצת השלוחים מחצרות קדשנו.

מנהל הישיבה הרב לוי רוזנברג קיבל את פניהם במילים חמות והודה לשלוחים על בואם,

הרב ישראל וינפלד שהנחה את הערב הזמין את המשפיע הרב אליעזר גלוכובסקי שקישר את בואם של השלוחים עם פרשת לך לך והביטול המוחלט לרצון המשלח.

לאחמ"כ עלו השלוחים הטריים ושיתפו אל התלמידים בתחושותיהם ובתוכניותיהם,
התלמידים השלוחים התמים השליח מ"מ גולדשטיין, הת' השליח מ"מ יעקובוביץ', התמים השליח דוד ריבקין והת' השליח מ"מ שניאורסון, מצטרפים לתמים השליח שמואל לפקיבקר והתמים השליח מ"מ קעניג שהחלו את שליחותם בישיבה כבר בחודש אלול.

השלוחים אשר מהווים 'דוגמא חיה' לשקדנות וללימוד מתוך חיות, לא שקטו על השמרים והחלו מיד עם בואם בפעילות הכוללת לימוד משותף עם תלמידי הישיבה בסדרים ובהפסקות ועידוד כתיבת 'הערות' בנגלה ובחסידות.

רגעים מיוחדים בהתוועדות היו בעת אשר תמימים שחזרו מ'תשרי' אצל הרבי דיברו בזה אחר זה על ה'נקודה' שהכי תפסה אותם במהלך החודש, ועוררו געגועים וערגה לבית רבנו שבבבל.

התוועדות זו שכבר הפכה למסורת מהווה זריקת מרץ ועידוד להוספה בהתקשרות לרבי ובאיכות ובכמות לימוד הנגלה והחסידות בקרב התמימים.

בהנהלת הישיבה מציינים בסיפוק את ההצלחה המיוחדת של פעילות השלוחים בישיבה הזוכים לשיתוף פעולה ותמיכה מלאה מהנהלת הישיבה ותורמים לאווירה חסידית ולימודית נעלית בין כתלי הישיבה.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.