מערכת COL | יום י"ג חשוון ה׳תשע״ז 14.11.2016

פעילות בנקאית הכי קרוב לבית: הסניף הנייד של פאגי

לאור הצלחת הסניף הנייד של פאגי במהלך השנה האחרונה, הודיעה הנהלת הבנק על המשך הפעילות ועריכת סבב נוסף של הסניף הנייד בכפר חב"ד● ההיענות הגבוהה של תושבי הכפר לפעילות הסניף הנייד של פאגי היא תודות לשירות וליחס האישי וכן מההכרה בפאגי כמוביל הבנקאות במגזר החרדי עם אנשי צוות מקצוענים המתמחים בפתרונות ייחודיים למגזר החרדי  הסניף הנייד של פאגי
פעילות בנקאית הכי קרוב לבית: הסניף הנייד של פאגי
לאור הצלחת הסניף הנייד של פאגי במהלך השנה האחרונה, הודיעה הנהלת הבנק על המשך הפעילות ועריכת סבב נוסף של הסניף הנייד בכפר חב"ד.

הסניף הנייד בכפר חב"ד, הוקם לפני כשנה במטרה לספק את הצרכים הבנקאיים של תושבי הכפר ובעלי העסקים באזור. בסניף, שתחת ניהולה של הגב' ציפי קרומבי, מנהלת שלוחת הדר גנים בפתח תקווה – הוענקו שירותי פתיחת חשבונות, מתן הלוואות מתן מסגרות עובר ושב, כרטיסי אשראי ופעילויות בנקאיות נוספות.

ההיענות הגבוהה של תושבי הכפר לפעילות הסניף הנייד של פאגי היא תודות לשירות וליחס האישי וכן מההכרה בפאגי כמוביל הבנקאות במגזר החרדי עם אנשי צוות מקצוענים המתמחים בפתרונות ייחודיים למגזר החרדי.

בסבב הנוכחי, לצד המשך השירות המירבי ללקוחות פרטיים תושבי הכפר, יתמקדו בפאגי בבעלי העסקים בכפר חב"ד. כחלק מההתמקדות בפתרונות בנקאיים לעסקים קטנים, ייערך אירוע מיוחד לבעלי עסקים קטנים בכפר. במסגרת האירוע שיתקיים ביום חמישי ט"ז חשון (17.11.16), יינתנו כלים מקצועיים וייעוץ להתנהלות כלכלית נכונה לעסקים קטנים.

לדברי מנהלת הסניף הגב' ציפי קרומבי: "מיקומו של פאגי כמוביל במגזר החרדי נובע מהמקצוענות הגבוהה ומתודעת השירות והמחויבות של עובדי הבנק לשרת באופן המיטבי את לקוחותיו. בעקבות פניות תושבים, החלטנו לשחזר את ההצלחה, ולתת לתושבי כפר חב"ד הזדמנות חוזרת ליהנות מהשירות והידע המקצועי הרב של עובדי פאגי, ללקוחות פרטיים בציבור החרדי וכן לעסקים קטנים".הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.