מערכת COL
|
יום כ"ח תשרי ה׳תשע״ז
30.10.2016
בנכם נסע לתשרי? חפשו אותו ● גלריית תקריב מ"צאתכם"
במהלך כינוס "צאתכם לשלום" שקיים 'ועד תלמידי התמימים העולמי' בסוף השבוע, הסתובב הצלם שימי קוטנר בין השולחנות הרבים שב"קמפוס חמ"ש" ותיעד את האורחים ● כעת, הוא מגיש גלריית קלוז-אפ, בכדי שתוכלו לראות את בניכם, קרוביכם וחבריכם שנסעו לחצרות קדשנו גלריית תקריב מ"צאתכם לשלום"סיקור מלא מ"צאתכם לשלום":● עוצמה חסרת רֵע: הרגעים הגדולים של "צאתכם לשלום"● הריקודים, ההתעוררות, הסחף: גלריה ראשונה ממעמד "צאתכם לשלום"● ההתוועדות שאחרי: הרב וואלבערג סחף
![בנכם נסע לתשרי? חפשו אותו ● גלריית תקריב מ בנכם נסע לתשרי? חפשו אותו ● גלריית תקריב מ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/10/5c315d61a9c7c_1546739041_news_main_gallery.png)
מצאו את בנכם. צילום: שימי קוטנר, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות