מערכת COL | יום ד' תשרי ה׳תשע״ז 06.10.2016

סמינר האירוח של אשנב לחב"ד בראש השנה

אירגון אשנב לחב"ד אירח שוב בראש השנה כ60 מקורבים, אנשים נשים וטף לסמינר ראש השנה באווירה המיוחדת של כפר חב"ד & הסמינר עסק בנושא "משמעותו הפנימית של ראש השנה" ● האורחים נהנו מאירוח נעים, תפילות משותפות, הרצאות, שיעורים והתוועדויות וסיורים  סמינר האירוח
סמינר האירוח של אשנב לחב

אירגון אשנב לחב"ד בראשות הרב יוסף יצחק כהן אירח שוב בראש השנה כ60 מקורבים, אנשים נשים וטף לסמינר ראש השנה באווירה המיוחדת של כפר חב"ד.

הסמינר עסק בנושא "משמעותו הפנימית של ראש השנה". האורחים נהנו מאירוח נעים, תפילות משותפות, הרצאות, שיעורים והתוועדויות וסיורים.

האורחים הגיעו בערב החג לעמדת הקבלה בבית ההארחה המפואר שבכפר חב"ד שם כובדו בשתייה חמה או קרה וקיבלו את תוכניית החג ואת חדריהם המפוארים.

לאחר הדלקת נרות ותפילת מנחה באולם 770 נשא דברים יו"ר הארגון יוסף יצחק כהן שריתק את הקהל בספרו על אשנב לחב"ד, על משמעות החג ועל כפר חב"ד, לאחר מכן התפללו האורחים את תפילת ערבית של ראש השנה וניגשו לארוחה חגיגית כיד המלך עם סימני החג ומגוון מטעמים מיוחדים באולם 770, בסעודה התוועד הרב יוסף יצחק כהן שריתק את האורחים עם דברי תורה מיוחדים על החג ועם סיפורים מרגשים על הרבי וחסידות חב"ד.

בבוקר החג השכימו האורחים לטעום קפה ומזונות באולם מסעדת 770 ולאחר מכן הלכו לתפילת חג משותפת בבית הכנסת.

סעודת החג העשירה התקיימה באולם 770, שם אכלו האורחים ממיטב המעדנים שהוגשו להם תוך שירה וניגונים.

לאחר מנוחה קצרה הגיעו האורחים לתפילת המנחה וצעידה משותפת לתשליך בבית משפחת מלכה שיחיו, כשלאחריה התקיים שיעור מיוחד מפי הרה"ג הרב אליעזר שיחי' ברוד שהמתיק בטוב טעם במשך כשעה על ענייניו המיוחדים של ראש השנה על פי החסידות והקבלה.

בהגיע זמן תפילת ערבית של ליל שני של החג התפללו האורחים ברוב עם ובהתרגשות גדולה.
כליל אמש ניגשו האורחים לארוחת החג המפוארת שהוגשה להם באולם 770 עם מיטב מטעמי החג וסימניו תוך התוועדות שבת אחים גם יחד ושירה וניגונים.

בבוקר החג השני השכימו האורחים קום לקפה ועוגה באולם המסעדה והמשיכו לתפילת שחרית משותפת בבית הכנסת כשלאחריה ניגשו לארוחת החג הטעימה והמיוחדת עם שלל מטעמים והמון דברי תורה וניגוני שמחה ורגש.

את תפילת המנחה עשו האורחים בבית 770 כשלאחריה התקיים סדר ניגונים מיוחד והתוועדות חסידית שריגשה את כל הנוכחים.

לאחר תפילת ערבית והבדלה מסרו האורחים את תודתם לצוות הנרחב שעמל על הפקת הסמינר המיוחד.

תודתינו נתונה ל: הת' מענדי גולדברג, הת' שניאור סובול, מנהל האירוע ר' אהרון מיכאל, ר' משה שילת, ר' זמי ליפסקר, ר' צביקה ליפסקר, ר' שעיה מזרחי, ר' אלכס פרוצ'נסקי, ר' יוסי גולדברגר, ר' שמעון גופין, ר' יוסי שטיינברגר, ר' מאיר מארק. וכן לכל המשפחות המארחות ברחבי כפר חב"ד.

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.