מערכת COL
|
יום ז' תשרי ה׳תשע״ב
05.10.2011
צוות הישיבה החדשה בצפון
לפני מספר שבועות, דווחנו כאן ב-COL לראשונה על פתיחת ישיבה מיוחדת עבור בחורים בני 15 ומעלה בצפון הארץ. לכתבנו נודע שבעקבות הפרסום נרשמו לישיבה החדשה כבר למעלה מ-25 תלמידים מרחבי הארץ והעולם ועדיין ההרשמה פתוחה לסיפור המלא
![צוות הישיבה החדשה בצפון צוות הישיבה החדשה בצפון](https://col.org.il/files/uploads/crop/2011/10/5c2d3e23da441_1546468899_news_main_gallery.jpg)
לפני מספר שבועות דווחנו כאן ב-COL לראשונה על פתיחת ישיבה מיוחדת עבור בחורים בני 15 ומעלה בצפון הארץ. לכתבנו נודע שבעקבות הפרסום נרשמו לישיבה החדשה כבר למעלה מ-25 תלמידים מרחבי הארץ והעולם ועדיין ההרשמה פתוחה.
בפרסום ראשון נמסר אשר מורי הדרך לישיבה זו יהיו: המשפיע הרב חיים שלום דייטש מירושלים ורבה של יסוד המעלה ומשלוחי הרבי לארה״ק הרב יעקב רייצס. בראשות הישיבה יעמדו: הרב צבי וקסטוק והרב אשר שור. הרמי"ם: הרב פנחס מרטון והרב מנחם מענדל ברוק. והמשגיח: הרב רוני יהושע.
הישיבה שממוקמת במתחם קרית חינוך חב"ד שבראשות השליח ויו״ר מוסדות חב״ד בקריות הרב משה שמואל אוירכמן תפתח אחרי שבת פרשת נח. לפרטים: [email protected]
בפרסום ראשון נמסר אשר מורי הדרך לישיבה זו יהיו: המשפיע הרב חיים שלום דייטש מירושלים ורבה של יסוד המעלה ומשלוחי הרבי לארה״ק הרב יעקב רייצס. בראשות הישיבה יעמדו: הרב צבי וקסטוק והרב אשר שור. הרמי"ם: הרב פנחס מרטון והרב מנחם מענדל ברוק. והמשגיח: הרב רוני יהושע.
הישיבה שממוקמת במתחם קרית חינוך חב"ד שבראשות השליח ויו״ר מוסדות חב״ד בקריות הרב משה שמואל אוירכמן תפתח אחרי שבת פרשת נח. לפרטים: [email protected]
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות