מערכת COL
|
יום י"ז אב ה׳תשע״ג
24.07.2013
פריד הרים את בריכת הסולטן עם 'הניגון האבוד' ● גלריה
אברהם פריד הרים את בריכת הסולטן על הרגליים כשפרץ בניגון האבוד המיוחס לתלמידי הצמח-צדק. על המרקע נראה הרבי בעידוד ניגון בהתוועדות ב-770 ● פריד הופיע בירושלים בהפקה של במה כהלכה, עם מיטב שיריו בניצוח המנהל המוזיקלי יובל סטופל. במהלך ההופעה עלה עמיר בניון לשיר עם פריד פריד ובניון בירושלים
![פריד הרים את בריכת הסולטן עם 'הניגון האבוד' ● גלריה פריד הרים את בריכת הסולטן עם 'הניגון האבוד' ● גלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/07/5c2e1d68324cf_1546526056_news_main_gallery.jpg)
(צילומים: ישראל ברדוגו)
אברהם פריד הרים את בריכת הסולטן על הרגליים כשפרץ בניגון האבוד המיוחס לתלמידי הצמח-צדק. על המרקע נראה הרבי בעידוד ניגון בהתוועדות ב-770 ● פריד הופיע בירושלים בהפקה של במה כהלכה, עם מיטב שיריו בניצוח המנהל המוזיקלי יובל סטופל. במהלך ההופעה עלה עמיר בניון לשיר עם פריד
פריד ובניון בירושלים
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות