מערכת COL
|
יום ה' אב ה׳תשע״ב
24.07.2012
עיתונאי "הארץ" התבלבל בין ברסלב לחב"ד? ● סיפור מוזר
בעיתון 'הארץ' מספר הבמאי דן גבע על טנק של חב"ד שהיה מתייצב בכל יום חמישי בלילה, בין שתיים לשלוש בבוקר, ומפעיל מוזיקה בעוצמה שהייתה מעירה את בנו הקטן ● על פי התיאור של השיחה עם מפעילי הרכב ככל הנראה לא היו אלה חסידי חב"ד, אלא פעילי קבוצה מסויימת בברסלב (אם כי קשה להאמין שהם יפעילו מוזיקה בעוצמה ליד בית מגורים ב-3 בלילה) ● אין זו הפעם הראשונה שפעילות של ברסלב מזוהה כפעילות חב"ד ● האומנם הציבור טועה בזה? לסיפור המלא
![עיתונאי עיתונאי](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/07/5c2d95ba1b8e7_1546491322_news_main_gallery.jpg)
(צילום אילוסטרציה: יוני מלכא)
בעיתון 'הארץ' מספר הבמאי דן גבע על טנק של חב"ד שהיה מתייצב בכל יום חמישי בלילה, בין שתיים לשלוש בבוקר, ומפעיל מוזיקה בעוצמה שהייתה מעירה את בנו הקטן ● על פי התיאור של השיחה עם מפעילי הרכב ככל הנראה לא היו אלה חסידי חב"ד, אלא פעילי קבוצה מסויימת בברסלב (אם כי קשה להאמין שהם יפעילו מוזיקה בעוצמה ליד בית מגורים ב-3 בלילה) ● אין זו הפעם הראשונה שפעילות של ברסלב מזוהה כפעילות חב"ד ● האומנם הציבור טועה בזה? לסיפור המלא
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות