מערכת COL
|
יום י"ב אב ה׳תשע״ב
31.07.2012
נפתח ה"מיני קעמפ" בכפר-חב"ד ● וידאו, גלריה
היום נפתח 'מיני קעמפ' חיילי הרבי שעל ידי וועד כפר חב"ד. החיילים הנרגשים עברו תהליך גיוס מקוצר שבו הוסבו לחיילים, וחולקו לסיירות וגדודים. COL מלווה את מחנות הקיץ בגלריות ובדיווחים שוטפים צפו בוידאו ובגלרייה
![נפתח ה נפתח ה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/07/5c2d97c2308b8_1546491842_news_main_gallery.jpg)
צילום: שמוליק סופר, COL
היום נפתח 'מיני קעמפ' חיילי הרבי שעל ידי וועד כפר חב"ד. החיילים הנרגשים עברו תהליך גיוס מקוצר שבו הוסבו לחיילים, וחולקו לסיירות וגדודים. COL מלווה את מחנות הקיץ בגלריות ובדיווחים שוטפים
צפו בוידאו ובגלרייה
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/2818567_1989971.JPG)
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות