מערכת COL
|
יום י"ב אב ה׳תשע״ה
28.07.2015
נהריה התרגשה: חגיגת בר-מצווה לבנו של הרב בוטמן ● תיעוד
חגיגת בר-מצווה מרגשת במיוחד נערכה אמש (שני) לת' מנחם-מענדל בוטמן שי', בנו של השליח הבלתי-נשכח לנהריה ומנכ"ל 'רשת אהלי יוסף-יצחק ליובאוויטש' הרב ישראל בוטמן ע"ה ● בשמחה הגדולה שנערכה במלון מקומי בנהריה, השתתפו שלוחי הרבי מכל רחבי הארץ, לצד רבנים, משפיעים ואישי-ציבור - ידידיו של אבי חתן בר-המצווה בר מצווה לבנו של הרב בוטמן
![נהריה התרגשה: חגיגת בר-מצווה לבנו של הרב בוטמן ● תיעוד נהריה התרגשה: חגיגת בר-מצווה לבנו של הרב בוטמן ● תיעוד](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/07/5c2f9d148c02f_1546624276_news_main_gallery.jpg)
בר-מצווה לת' מנחם-מענדל בוטמן שי' (צילומים: אריה כהן)
צפו בוידאו:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות