מערכת COL
|
יום כ"א אב ה׳תשע״ה
06.08.2015
משלחת מיוחדת בדקה את מקווה חב"ד החדש בדימונה
משלחת רבני חב"ד ביקרה במקווה חב"ד בדימונה ● בראש המשלחת: הרב לוי-יצחק הלפרין וסגן מזכיר בית-הדין הרב מנחם-מענדל גלוכובסקי מקווה חב"ד בדימונה
![משלחת מיוחדת בדקה את מקווה חב משלחת מיוחדת בדקה את מקווה חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/08/5c2fa3d56e5f5_1546626005_news_main_gallery.jpg)
המשלחת במקווה חב"ד החדש בדימונה
משלחת מיוחדת של רבני חב"ד ביקרה במקווה החדש בעיר דימונה. בראש המשלחת עמדו חבר בית-הדין הרב לוי-יצחק הלפרין וסגן מזכיר בית-הדין ומד"א קהילת חב"ד ברחובות הרב מנחם-מענדל גלוכובסקי.
עוד נמנו על המשלחת: האחראי על נושא המקוואות הרב חיים גלוכובסקי, ביחד עם האדריכל ר' ידידיה חסין - הקבלן המבצע, והשלוחים בדימונה: מנהל בית חב"ד הרב ישראל גליס והרב אוריאל שחר. עוד נמנה: חבר מועצת העיר הרב ניסים חמו.
עוד נמנו על המשלחת: האחראי על נושא המקוואות הרב חיים גלוכובסקי, ביחד עם האדריכל ר' ידידיה חסין - הקבלן המבצע, והשלוחים בדימונה: מנהל בית חב"ד הרב ישראל גליס והרב אוריאל שחר. עוד נמנה: חבר מועצת העיר הרב ניסים חמו.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות