מערכת COL
|
יום ג' אב ה׳תשע״ב
22.07.2012
משלחת הפאראמדיקים של מד"א התרגשה בבית חב"ד בסופיה
משלחת הפאראמדיקים של מד"א לבולגריה התקבלו לארוחת ערב בשעת לילה מאוחרת במרכז רוהר חב"ד אצל שליח חב"ד בבולגריה הרב יוסף סלמון, זאת לאחר שהשליח ורעייתו הסתובבו במשך כל היום ונתנו סיוע לנפגעים ולחברי המשלחות. במהלך הביקור נערך סיור שהותיר רושם רב על חברי המשלחת שהודו מקרב לב לשליח. "אתם אנשים יפים ויקרים.. יישר כח על המפעל העצום שאתם מחזיקים בסופיה", כתב אחד הפאראמדיקים בספר האורחים של בית חב"ד עוד תמונות
![משלחת הפאראמדיקים של מד משלחת הפאראמדיקים של מד](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/07/5c2d94d1178a7_1546491089_news_main_gallery.jpg)
צילום: משה www.hnn.co.il
משלחת הפאראמדיקים של מד"א לבולגריה התקבלו לארוחת ערב בשעת לילה מאוחרת במרכז רוהר חב"ד אצל שליח חב"ד בבולגריה הרב יוסף סלמון, זאת לאחר שהשליח ורעייתו הסתובבו במשך כל היום ונתנו סיוע לנפגעים ולחברי המשלחות. במהלך הביקור נערך סיור שהותיר רושם רב על חברי המשלחת שהודו מקרב לב לשליח. "אתם אנשים יפים ויקרים.. יישר כח על המפעל העצום שאתם מחזיקים בסופיה", כתב אחד הפאראמדיקים בספר האורחים של בית חב"ד עוד תמונות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות