מערכת COL
|
יום א' אלול ה׳תשע״ג
07.08.2013
מנהל חדש בתלמוד-תורה באלעד: הרב שחר שעאר ● גלריה
שנת הלימודים בתלמוד-תורה חב"ד באלעד נפתחה הבוקר (רביעי) בהצלחה רבה, ועם מנהל חדש: הרב שחר שעאר ● המוסדות, בהכוונת המרא דאתרא הרב שניאור-זלמן ירוסלבסקי ובניהול המנהל המסור הרב מנחם-מענדל חממי, השקיעו רבות בפתיחת השנה ● נעימות חב"דיות קיבלו את הילדים והוריהם בשער בית-הספר, בעוד המנהל החדש נעניק לכל ילד סוכריה צבעונית מוסדות חב"ד באלעד
![מנהל חדש בתלמוד-תורה באלעד: הרב שחר שעאר ● גלריה מנהל חדש בתלמוד-תורה באלעד: הרב שחר שעאר ● גלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/08/5c2e22e808387_1546527464_news_main_gallery.jpg)
פותחים שנה באלעד, הבוקר (צילומים: COL)
שנת הלימודים בתלמוד-תורה חב"ד באלעד נפתחה הבוקר (רביעי) בהצלחה רבה, ועם מנהל חדש: הרב שחר שעאר ● המוסדות, בהכוונת המרא דאתרא הרב שניאור-זלמן ירוסלבסקי ובניהול המנהל המסור הרב מנחם-מענדל חממי, השקיעו רבות בפתיחת השנה ● נעימות חב"דיות קיבלו את הילדים והוריהם בשער בית-הספר, בעוד המנהל החדש נעניק לכל ילד סוכריה צבעונית
מוסדות חב"ד באלעד
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות