מערכת COL
|
יום ט"ז אב ה׳תשע״ה
01.08.2015
מיני-קעמפ - מעכשיו גם לילדי צפת. צפו בגלריה
בשיתוף עם ארגון חיילי צבאות השם - 'הפנסאים', נערכת השנה, לראשונה, מיני קעמפ לילדי קהילת חב"ד בצפת. בפנים: גלרייה ראשונה מהמיני קעמפ החדש מיני קעמפ בצפת
![מיני-קעמפ - מעכשיו גם לילדי צפת. צפו בגלריה מיני-קעמפ - מעכשיו גם לילדי צפת. צפו בגלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/08/5c2f9fb80bcea_1546624952_news_main_gallery.jpg)
כ-50 ילדים התייצבו בשערי המיני קעמפ החדש בעיה"ק צפת. לאחר שנים רבות בהן הורים רבים ציפו לקייטנה מעין זו, השנה החליטו לפתוח כזו, ברמה הגבוהה ביותר.
החיילים נהנים משפע פעילויות. טיולים, מתחם מרווח וצוות חסידי מסור. הקייטנה עובדת בשיתוף פעולה מלא עם ארגון הפנסאים.
צוות המיני קעמפ מבקש להודות "בראש ובראשונה לרב חיים קפלן העושה ימים כלילות עבור כל צורכי הקייטנה. כמו כן לרב יוסף יצחק חיטריק שבלעדיו הקייטנה לא הייתה קיימת. וכן לצוות הבחורים המסורים מישיבות כפר חב"ד, מגדל העמק ותורת אמת".
החיילים נהנים משפע פעילויות. טיולים, מתחם מרווח וצוות חסידי מסור. הקייטנה עובדת בשיתוף פעולה מלא עם ארגון הפנסאים.
צוות המיני קעמפ מבקש להודות "בראש ובראשונה לרב חיים קפלן העושה ימים כלילות עבור כל צורכי הקייטנה. כמו כן לרב יוסף יצחק חיטריק שבלעדיו הקייטנה לא הייתה קיימת. וכן לצוות הבחורים המסורים מישיבות כפר חב"ד, מגדל העמק ותורת אמת".
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות