מערכת COL
|
יום י"ג אב ה׳תשע״ב
01.08.2012
חיילי הרבי הטייסו חיילים בשמי הארץ ● גלריית ענק
הנהלת מחנות הקיץ של גן ישראל כפר חב"ד לא פסחה גם על תוכנית המיני קעמפ. תוכניות הבוקר נפתחו במסדר המסורתי: מאות חיילים הגיעו מביתם לרחבת התלמוד תורה בכפר חב"ד. החיילים נהנו מ'דאטשע' חסידי ולאחר מכן הוגרל כרטיס טיסה אחד בשמי הארץ לחיילים מצטיינים. מנהלי המיני קעמפ הת' שנאור זלמן מקמל והת' שמואל אסולין עמלו על תרומה של מספר כרטיסי טיסה. צלם COL ישראל בליזובסקי מגיש תיעוד מהיום הראשון לגלריית תמונות
![חיילי הרבי הטייסו חיילים בשמי הארץ ● גלריית ענק חיילי הרבי הטייסו חיילים בשמי הארץ ● גלריית ענק](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/08/5c2d98b247d6d_1546492082_news_main_gallery.jpg)
צילום: ישראל בליזובסקי
הנהלת מחנות הקיץ של גן ישראל כפר חב"ד לא פסחה גם על תוכנית המיני קעמפ. תוכניות הבוקר נפתחו במסדר המסורתי: מאות חיילים הגיעו מביתם לרחבת התלמוד תורה בכפר חב"ד. החיילים נהנו מ'דאטשע' חסידי ולאחר מכן הוגרל כרטיס טיסה אחד בשמי הארץ לחיילים מצטיינים. מנהלי המיני קעמפ הת' שנאור זלמן מקמל והת' שמואל אסולין עמלו על תרומה של מספר כרטיסי טיסה. צלם COL ישראל בליזובסקי מגיש תיעוד מהיום הראשון
לגלריית תמונות
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות