מערכת COL
|
יום כ"ח סיון ה׳תשע״ה
15.06.2015
מדוע הגיע יאיר לפיד למושב ההצדעה לחב"ד? ● צפו בוידאו
חבר-הכנסת ויו"ר יש עתיד, יאיר לפיד, הפתיע את משתתפי מושב ההצדעה לרבי מליובאוויטש ולחסידות חב"ד, כשביקש לשאת דברים ● קודם לכן, שוחח עם הרצל קוסאשוילי והסביר מה הביא אותו להשתתף ולנאום במושב המיוחד ● וגם: מיהו החבר החב"די ששומר איתו על קשר כבר שלושים שנה, ואיזו פעילות חב"דית מיוחדת הוא זוכר באופן מיוחד? ● צפו בוידאו שיחה עם יאיר לפיד
![מדוע הגיע יאיר לפיד למושב ההצדעה לחב מדוע הגיע יאיר לפיד למושב ההצדעה לחב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/06/5c2f8db7630d7_1546620343_news_main_gallery.jpg)
יאיר לפיד בשיחה עם הרצל קוסאשוילי, היום (צילום: שניאור שיף, COL)
יאיר לפיד בשיחה עם COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות