מערכת COL
|
יום י' אלול ה׳תשע״ב
28.08.2012
לעשות תשובה מתוך שמחה ● עמדה שבועית
חודש אלול הוא חודש התשובה. הנטייה הטבעית היא לקשר תשובה עם אווירה קודרת, רצינית עד אימה; בכי, סיגופים ותעניות, נפש ממורמרת ומיוסרת. אולם החסידות לימדה שגם התשובה יכולה להיעשות מתוך שמחה, ואף להיות מלוּוה בריקוד נלהב, ואין סתירה בין הדברים ● המאמר השבועי מאת הרב מנחם ברוד המתפרסם ב"שיחת השבוע" למאמר המלא
![לעשות תשובה מתוך שמחה ● עמדה שבועית לעשות תשובה מתוך שמחה ● עמדה שבועית](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/08/5c2da33b1da16_1546494779_news_main_gallery.jpg)
צילום: ברוך עזאגווי
חודש אלול הוא חודש התשובה. הנטייה הטבעית היא לקשר תשובה עם אווירה קודרת, רצינית עד אימה; בכי, סיגופים ותעניות, נפש ממורמרת ומיוסרת. אולם החסידות לימדה שגם התשובה יכולה להיעשות מתוך שמחה, ואף להיות מלוּוה בריקוד נלהב, ואין סתירה בין הדברים ● המאמר השבועי מאת הרב מנחם ברוד המתפרסם ב"שיחת השבוע" למאמר המלא
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות