מערכת COL
|
יום י"ז סיון ה׳תשע״ג
26.05.2013
כפר-חב"ד: תלמידי ישיבת חב"ד בלוד התוועדו ב-770
תלמידי ישיבת 'תומכי-תמימים' בעיר לוד התוועדו עם רבני הישיבה בבית 'אגודת-חסידי-חב"ד' - 770 בכפר-חב"ד. ההתוועדות נמשכה אל-תוך הלילה, כשהרב קעניג מרתק את הבחורים בסיפורים ושביבים מרתקים מבית רבי. "אני קורא לכלל הישיבות לבוא עם הבחורים ולהתוועד ולחזק התקשרותנו לרבי דרך נחלתו בכפר-חב"ד, אומר ל-COL הרב מנחם לאטר מנהל בית אגו"ח ישיבת לוד
![כפר-חב כפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/05/5c2e07f2935bd_1546520562_news_main_gallery.jpg)
(צילום: COL)
תלמידי ישיבת 'תומכי-תמימים' בעיר לוד התוועדו עם רבני הישיבה בבית 'אגודת-חסידי-חב"ד' - 770 בכפר-חב"ד. ההתוועדות נמשכה אל-תוך הלילה, כשהרב קעניג מרתק את הבחורים בסיפורים ושביבים מרתקים מבית רבי. "אני קורא לכלל הישיבות לבוא עם הבחורים ולהתוועד ולחזק התקשרותנו לרבי דרך נחלתו בכפר-חב"ד, אומר ל-COL הרב מנחם לאטר מנהל בית אגו"ח ישיבת לוד
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות