מערכת COL
|
יום כ"ח תמוז ה׳תשע״ג
06.07.2013
נפטרה מרת נגבה אדרעי ע"ה; הלוויתה מחר בבוקר בכפר-חב"ד
בשבת הלכה לעולמה מרת נגבה אדרעי ע"ה, אשת יבלחט"א הרב מאיר. השאירה אחריה, יבדלחט"א: ר' יוסף-חיים מקריית-גת, ר' אשר מאשקלון והגב' אסנת סגל מכפר-חב"ד. ההלוויה תצא מחר (ראשון) בשעה 11:00 בבוקר מבית המשפחה בשיכון הרוסים. ברוך דיין האמת לניחומים
בשבת הלכה לעולמה מרת נגבה אדרעי ע"ה, אשת יבלחט"א הרב מאיר. השאירה אחריה, יבדלחט"א: ר' יוסף-חיים מקריית-גת, ר' אשר מאשקלון והגב' אסנת סגל מכפר-חב"ד. ההלוויה תצא מחר (ראשון) בשעה 11:00 בבוקר מבית המשפחה בשיכון הרוסים. ברוך דיין האמת
לניחומים
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/9005701_8177105.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות