מערכת COL
|
יום י"ח אב ה׳תשע״ב
06.08.2012
"כאן התפללתי בתור ילד", אמר רוהר בקול נרגש ● צפו בגלריה
לפני מספר חודשים חנך הנגיד ר' שמואל רוהר ע"ה בית-כנסת בבאזל שבשוויץ, בהשתתפות יבדלחט"א, סיו"ר 'מרכז-לענייני-חינוך' הרב משה קוטלרסקי, שלוחים ורבנים ● לפני חנוכת הבית, הגיע ר' שמואל לביקור מיוחד, היסטורי ומרגש, בבית-הכנסת בו התפלל כילד, פליט, בתקופת מלחמת העולם השניה, והתפלל במקום תפילת שחרית נרגשת. "הנה, כאן התפללתי בתור ילד", סיפר לחברי משלחת ● בעקבות פטירתו, אנו שבים לתיעוד הבלעדי שפרסמנו צפו בגלריה
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/08/5c2d9af939e14_1546492665_news_main_gallery.jpg)
(צילומים: מאיר דהן)
לפני מספר חודשים חנך הנגיד ר' שמואל רוהר ע"ה בית-כנסת בבאזל שבשוויץ, בהשתתפות יבדלחט"א, סיו"ר 'מרכז-לענייני-חינוך' הרב משה קוטלרסקי, שלוחים ורבנים ● לפני חנוכת הבית, הגיע ר' שמואל לביקור מיוחד, היסטורי ומרגש, בבית-הכנסת בו התפלל כילד, פליט, בתקופת מלחמת העולם השניה, והתפלל במקום תפילת שחרית נרגשת. "הנה, כאן התפללתי בתור ילד", סיפר לחברי משלחת ● בעקבות פטירתו, אנו שבים לתיעוד הבלעדי שפרסמנו צפו בגלריה
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות