מערכת COL
|
יום כ"ט סיון ה׳תשע״ה
16.06.2015
יו"ר האופוזיציה "חב"ד שוברת מחיצות, לכן אני כאן". צפו
"זוהי יוזמה ברוכה, הנוכחות המרשימה של חברי-הכנסת ושל שרי הממשלה - אומרת כולה הדרת כבוד והערכה לתנועה שמיוצגת כאן, לזכרו של הרבי" - כך פתח יו"ר האופוזיציה, בוז'י הרצוג, את נאומו ביום ההצדעה לרבי ולחב"ד שנערך אתמול בכנסת ● הרצוג סיפר על המפגש הבלתי-נשכח עם הרבי, המכתבים הנדירים שקיבל אביו מהרבי, וגם: המסרון שקיבל מבנו בימים האחרונים, בו סיפר שיהיה בבית-חב"ד. ומה הגיב לו בחזרה? נאומו של בוז'י הרצוג הערת מערכת: נגן הוידאו מותאם גם לגולשי רימון >>>
![יו יו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/06/5c2f8dfe00071_1546620414_news_main_gallery.jpg)
(צילום וידאו: שניאור שיף) הערת מערכת: נגן הוידאו מותאם גם לגולשי רימון >>>
יו"ר האופוזיציה ביום ההצדעה לרבי
לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה או על האופצייה הנוספת:
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה)
לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה או על האופצייה הנוספת:
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות