מערכת COL
|
יום י"ג סיון ה׳תשע״ג
22.05.2013
השר יאיר שמיר בבית-חב"ד בפרו: "מסירות שאני מעריך"
שר החקלאות יאיר שמיר השוהה בביקור ממלכתי בפרו, פינה מזמנו הגדוש בכדי לבקר בבית-חב"ד בלימא שבפרו, להשתתף בארוחת הערב עם משפחתו של שליח חב"ד הרב אורי בלומנפלד ואף להתפלל ערבית במניין. תמונות יאיר שמיר בפרו
![השר יאיר שמיר בבית-חב השר יאיר שמיר בבית-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/05/5c2e06cd29c8d_1546520269_news_main_gallery.jpg)
(צילומים: COL)
שר החקלאות יאיר שמיר השוהה בביקור ממלכתי בפרו, פינה מזמנו הגדוש בכדי לבקר בבית-חב"ד בלימא שבפרו, להשתתף בארוחת הערב עם משפחתו של שליח חב"ד הרב אורי בלומנפלד ואף להתפלל ערבית במניין. תמונות
יאיר שמיר בפרו
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות