מערכת COL
|
יום ח' תשרי ה׳תשע״ב
06.10.2011
השוטרים אילצו את הגנב לקיים את "והשיב את הגזילה" ● גלריה
והשיב את הגניבה, בכפייה: גנב הסתובב אמש (רביעי) בין בתי כפר-חב"ד וגרר מכל הבא ליד - היישר לרכבו ● משה גוטמן, אחד ממתנדבי ה'שמירה' ששמע רעשים על-יד ביתו, הזעיק את האחראי על הביטחון בכפר, יואל בלינצקי, ויחד הצליחו ללכוד את הגנב. ברכבו נמצאו עשרות חפצים ● "הוא היה כאן לפני מספר שבועות והזהרנו אותו שלא ישוב לכאן", מספר בלינצקי ל-COL ● הגנב הינו אילם-חירש והיה קושי בתיקשור עמו. בתוך דקות הגיעו למקום שוטרים ובמשך שעה ארוכה הסתובבו איתו בין בתי הכפר ואילצו אותו להשיב את המוצרים השונים שגנב מבתי הכפר צפו בתמונות
![השוטרים אילצו את הגנב לקיים את השוטרים אילצו את הגנב לקיים את](https://col.org.il/files/uploads/crop/2011/10/5c2d3e51e7210_1546468945_news_main_gallery.jpg)
(צילומים: דוברות שמירה, מיוחד ל-COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות