מערכת COL
|
יום ז' אב ה׳תשע״ה
23.07.2015
ניצולי השואה, יאיר לפיד, והרגע המצמרר ● צפו בנאום הרב לאו
במהלך המעמד המרשים של סיום מסכת במענדל'ס שול בכפר-חב"ד, נשא את הנאום המרכזי הרב הראשי לישראל, הרב דוד לאו ● במהלך הנאום, סיפר הרב לאו על המעמד המרגש בכותל המערבי, של חגיגת בר-המצווה לניצולי השואה, בו הפתיע בהשתתפותו גם חבר-הכנסת יאיר לפיד ● הרב לאו תיאר את הרגעים המרטיטים, כשהניח את רצועות התפילין על ידו של אחד הניצולים, ונעצר על 'המספר' שקעקעו הנאצים ימ"ש נאומו של הרב דוד לאו
![ניצולי השואה, יאיר לפיד, והרגע המצמרר ● צפו בנאום הרב לאו ניצולי השואה, יאיר לפיד, והרגע המצמרר ● צפו בנאום הרב לאו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/07/5c2f9afbe55e8_1546623739_news_main_gallery.jpg)
"נעצרתי על המספר". הרב דוד-לאו בכותל המערבי (צילומים: שניאור שיף וארכיון)
נאומו של הרב דוד לאו
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות