מערכת COL
|
יום ז' אב ה׳תשע״ב
26.07.2012
המעטפה מהרבי נפתחה אחרי 60 שנה: "סגרנו מעגל" ● בלעדי
השבוע נערך בכפר-חב"ד טקס ברית-המילה לבנו של ר' שמואל חיטריק ● במהלך הברית, הסב, הרב יוסף-יצחק חיטריק מנהל 'בית-חנה' בצפת, שלף מעטפה מהרבי והדהים את הנוכחים ● כל הפרטים בפרסום ראשון ● מגזין שישי לסיפור המלא
![המעטפה מהרבי נפתחה אחרי 60 שנה: המעטפה מהרבי נפתחה אחרי 60 שנה:](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/07/5c2d952e1df67_1546491182_news_main_gallery.jpg)
(צילומים מאיר דהן, COL)
השבוע נערך בכפר-חב"ד טקס ברית-המילה לבנו של ר' שמואל חיטריק ● במהלך הברית, הסב, הרב יוסף-יצחק חיטריק מנהל 'בית-חנה' בצפת, שלף מעטפה מהרבי והדהים את הנוכחים ● כל הפרטים בפרסום ראשון ● מגזין שישי לסיפור המלא
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות