מערכת COL
|
יום ט"ו אב ה׳תשע״ב
03.08.2012
המיני קעמפ של כפר חב"ד יצאו לשייט חוויתי ● גלריה
הנהלת מחנות הקיץ של גן ישראל 'חיילי הרבי' בכפר חב"ד לא פסחה גם על תוכנית המיני קעמפ: תוכניות הבוקר נפתחו כרגיל ולאחר מכן נסעו לשייט ולחוויות גיבוש בדיונות בחולות אשדוד. צפו בתיעוד לגלריית תמונות
![המיני קעמפ של כפר חב המיני קעמפ של כפר חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/08/5c2d998301012_1546492291_news_main_gallery.jpg)
הנהלת מחנות הקיץ של גן ישראל 'חיילי הרבי' בכפר חב"ד לא פסחה גם על תוכנית המיני קעמפ: תוכניות הבוקר נפתחו כרגיל ולאחר מכן נסעו לשייט ולחוויות גיבוש בדיונות בחולות אשדוד. צפו בתיעוד
לגלריית תמונות
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות