מערכת COL
|
יום י"ב אב ה׳תשע״ב
31.07.2012
הכולל החב"די באשקלון: "חלום שהתגשם"
התפתחות משמעותית בפעילות חב"ד באשקלון: בראש חודש אלול השנה, ייפתח כולל לאברכים מצטיינים, המשלב לימודי רבנות ברמה גבוהה ופעילות תורנית בקהילה. בסניף חב"ד באשקלון מרוצים מאוד מההתפתחות ומוסרים כי פתיחת הכולל תתרום לעיר לסיפור המלא
![הכולל החב הכולל החב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/07/5c2d981b8b2ad_1546491931_news_main_gallery.jpg)
התפתחות משמעותית בפעילות חב"ד באשקלון: בראש חודש אלול השנה, ייפתח כולל לאברכים מצטיינים, המשלב לימודי רבנות ברמה גבוהה ופעילות תורנית בקהילה. בסניף חב"ד באשקלון מרוצים מאוד מההתפתחות ומוסרים כי פתיחת הכולל תתרום לעיר
לסיפור המלא
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות