מערכת COL
|
יום י"ב אב ה׳תשע״ב
31.07.2012
הדיי קעמפ בנחל'ה נפתח בפעילות מיוחדת ומאתגרת
היום (שני) נפתח הדיי-קעמפ בנחלת-הר-חב"ד, במהלכו שמעו החיילים את שמות הסיירות והמפקדים, והסתדרו למסדר, במהלכו שמעו מהגנרל את שלושת 'כללי הברזל' הידועים. לאחר מכן נהנו החיילים מפעילות מיוחדת ומאתגרת בשטח הדיי-קעמפ. בערב, נערך אש-לילה ולינת שטח במתחם הדיי-קעמפ לסיפור המלא
![הדיי קעמפ בנחל'ה נפתח בפעילות מיוחדת ומאתגרת הדיי קעמפ בנחל'ה נפתח בפעילות מיוחדת ומאתגרת](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/07/5c2d9813b319c_1546491923_news_main_gallery.jpg)
היום (שני) נפתח הדיי-קעמפ בנחלת-הר-חב"ד, במהלכו שמעו החיילים את שמות הסיירות והמפקדים, והסתדרו למסדר, במהלכו שמעו מהגנרל את שלושת 'כללי הברזל' הידועים. לאחר מכן נהנו החיילים מפעילות מיוחדת ומאתגרת בשטח הדיי-קעמפ. בערב, נערך אש-לילה ולינת שטח במתחם הדיי-קעמפ
לסיפור המלא
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות