מערכת COL
|
יום כ"ט תמוז ה׳תשע״א
31.07.2011
הבנים של רובשקין נחשפים לראשונה: החיים שאחרי ● מיוחד
מפעל הבשר. הפשיטה. הסלון הענק שאירח עשרות יהודים. המחזות קורעי הלב מבית המשפט. עצרות התמיכה. המראות הללו נצרבו בזיכרון הקולקטיבי של העולם כולו - אך בני משפחת רובשקין בחרו לנוע קדימה ● הם עברו דירה, פתחו עסקים חדשים, וממשיכים את קצב החיים תוך ניהול החיים השוטפים בהיעדר דמות האב והסב הדומיננטי - כל זה תוך פעילות בלתי פוסקת לשחרור האב ● שיחה עם הגב' לאה רובשקין המתגוררת עתה במונסי, ששברה את ביישנותה ונחלצה לדברר את בעלה מול העולם כולו: "לא בחרנו בסיפור הזה" ● חשיפה מיוחדת: קטע יומן אישי ששיגר ר' שלום מרדכי מכלאו, לאחר סדר ליל הפסח ● באדיבות 'משפחה' לתצלום הכתבה
![הבנים של רובשקין נחשפים לראשונה: החיים שאחרי ● מיוחד הבנים של רובשקין נחשפים לראשונה: החיים שאחרי ● מיוחד](https://col.org.il/files/uploads/crop/2011/07/5c2d2d87ab543_1546464647_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות