מערכת COL
|
יום כ"ו תמוז ה׳תשע״ג
04.07.2013
האם מצפים מרב בישראל שיבטיח הבטחות? ● טור נוקב
האם הניצב לפנינו לבחירה הוא רב בישראל, או שמא תלמיד שסרח ונזרק מהישיבה, ועתה הוא מבטיח כי מכאן להבא הוא יהיה 'ילד טוב ירושלים'? ● הרב דוד-מאיר דרוקמן בטור אישי לקראת הבחירות לרבנות הראשית מגזין שישי הבחירות לרבנות
![האם מצפים מרב בישראל שיבטיח הבטחות? ● טור נוקב האם מצפים מרב בישראל שיבטיח הבטחות? ● טור נוקב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/07/5c2e166d05b4e_1546524269_news_main_gallery.jpg)
הרב דוד-מאיר דרוקמן (צילום: אלי סגל)
האם הניצב לפנינו לבחירה הוא רב בישראל, או שמא תלמיד שסרח ונזרק מהישיבה, ועתה הוא מבטיח כי מכאן להבא הוא יהיה 'ילד טוב ירושלים'? ● הרב דוד-מאיר דרוקמן בטור אישי לקראת הבחירות לרבנות הראשית מגזין שישי
הבחירות לרבנות
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות