'דינר' במנצ'סטר לסיום מוצלח לשנה חסידית
!['דינר' במנצ'סטר לסיום מוצלח לשנה חסידית 'דינר' במנצ'סטר לסיום מוצלח לשנה חסידית](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/06/5c2d89ab3a040_1546488235_news_main_gallery.jpg)
אחרי שנת לימודים מוצלחת בישיבת ליובאוויטש מנצ'סטר הן בנגלה והן בחסידות, לקראת ג' תמוז ולסיכום שנה מוצלחת בפעילות של המבצעים על ידי התמימים, נערך דינר מיוחד לתמימים ולמקורבים עימם הם היו בקשר כל השנה.
המנחה הרב לוי כהן נתן סקירה קצרה על הישיבה, והדגיש שהשנה היא שנת השלושים מאז הווסדה, והזכיר אודות הברכות המיוחדות שהישיבה קבלה במשך השנים מהרבי.
אחד מהמקרובים דיבר אודות השינוי הגדול שהיתה לו ולמשפחתו כתוצאה מהביקורי בית השבועיים של הבחורים. הוא גם קישר את זה עם פרשת השבוע כשהשווה הבחורים ליהושע וכלב שמילוי את השליחות של משה רבינו למרות כל הקשיים.
לאחרי ריקוד חסידי הוזמן הנואם המרכזי הרב דניאל וולקר, שליח ורב בית הכנסת היטאן פארק היברו קאנגרישאן (בוגר של הישיבה), שהודה לראש הישיבה הרב כהן ולישיבה, שבגלל הגישה היחודית של הישיבה היום, הוא ומשפחתו הם חסידי חב"ד ושלוחים גאים של הרבי.
במהלך האירוע, הוקרן סרט וידאו בו סיפרו המקורבים על החמימות של התלמידים השלוחים.
הפתעה מיוחדת היתה, כשמר יעקב אייזנברג, ניצל שואה, שרק לאחרונה כיכב בטלוויזיה המקומית, ריתק את הקהל שהכריז" "נותרתי לבד מכל משפחתי, וכל שנותר לי להודות הוא רק להקב"ה ולרבי מליובאוויטש".
הערב נחתם כשהמנחה הביע תודה לבחורים על המסירות ועל כל העבודה הקשה שהם השקיעו במשך השנה.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)