מערכת COL
|
יום כ"א אב ה׳תשע״ה
06.08.2015
ברחובות כבר מתכוננים ל...ראש-השנה ● תמונות
בהתוועדות כ' מנחם-אב בקרית משה ברחובות, התארח הרב מענדל ליכטנשטיין משלוחי הרבי לויניצא באוקראינה. ההתוועדות שנמשכה ארבע שעות הגיעה לידי מעשה בפועל בהכנה ראויה לראש השנה ולשנת 'הקהל' ● במהלך ההתוועדות התקבלה החלטה להתחזק בשיעור חסידות שבועי כהכנה לראש השנה וכן לארגן בין חברי הקהילה הגרלה לשלוח נציג לחודש החגים - שנת הקהל מתכוננים לראש-השנה
![ברחובות כבר מתכוננים ל...ראש-השנה ● תמונות ברחובות כבר מתכוננים ל...ראש-השנה ● תמונות](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/08/5c2fa3858907a_1546625925_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות