מערכת COL
|
יום י"ט אב ה׳תשע״ב
07.08.2012
בסיום הש"ס: שליח חב"ד לצד ראש-ישיבת עטרת ישראל
זה לצד זה, ישבו בבימת הכבוד בסיום הש"ס בגרמניה, ראש-ישיבת 'עטרת ישראל' בירושלים ומחשובי הרבנים בציבור החרדי הרב ברוך-מרדכי אזרחי, לצד שליח חב"ד בדרזדן הרב שניאור הבלין ● "אם רב המקום מזמינני לחנוך מקווה טהרה בעיר הזו, זהו הסימן המובהק ש'נצח ישראל לא ישקר'", אמר הרב אזרחי לסיפור המלא ● אתמול ב-COL: ראש-ישיבת 'עטרת ישראל' ביקר בבית-חב"ד
![בסיום הש בסיום הש](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/08/5c2d9b6b2d0ed_1546492779_news_main_gallery.jpg)
מימין: הרב אזרחי והרב הבלין בסיום הש"ס, אמש
זה לצד זה, ישבו בבימת הכבוד בסיום הש"ס בגרמניה, ראש-ישיבת 'עטרת ישראל' בירושלים ומחשובי הרבנים בציבור החרדי הרב ברוך-מרדכי אזרחי, לצד שליח חב"ד בדרזדן הרב שניאור הבלין ● "אם רב המקום מזמינני לחנוך מקווה טהרה בעיר הזו, זהו הסימן המובהק ש'נצח ישראל לא ישקר'", אמר הרב אזרחי
לסיפור המלא
● אתמול ב-COL: ראש-ישיבת 'עטרת ישראל' ביקר בבית-חב"ד
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
● אתמול ב-COL: ראש-ישיבת 'עטרת ישראל' ביקר בבית-חב"ד
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות