מערכת COL
|
יום י"א תשרי ה׳תשע״ב
09.10.2011
במוצאי כיפור בערוץ 2: שליח חב"ד דיבר על קירוב יהודים
הרב זיו קצבי שליח חב"ד ב'קפה חב"ד' ברמת השרון, הוזמן לתוכנית מיוחדת במוצאי יום-הכיפורים בערוץ 2 ודיבר על קירוב לבבות וניגונים, במסגרת פאנל מיוחד שעסק בנושאים יהודיים, בהגשת העיתונאית סיון רהב-מאיר. יצויין כי הרב קצבי שהה במהלך יום הכיפורים ברמת אביב, והנחה את מכירת העליות עוד תמונות
![במוצאי כיפור בערוץ 2: שליח חב במוצאי כיפור בערוץ 2: שליח חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2011/10/5c2d3f00970d0_1546469120_news_main_gallery.jpg)
(צילום: מתוך הוידאו)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות