מערכת COL
|
יום ד' אב ה׳תשע״ב
23.07.2012
בכירי המועצה הדתית במקווה חב"ד: "מציב רף חדש של הידור"
בכירי המועצה הדתית בירושלים הגיעו בשבוע שעבר, ערב ר"ח אב, למרכז חב"ד "בית רבינו 770" שבירושלים, לעמוד מקרוב על המקווה המהודר והמפואר "אור מאיר" הפועל בבניין ● ראשי המועצה: "אנחנו בונים מידי שנה מספר מקוואות חדשים בירושלים, ואחראים על התפעול של עשרות מקוואות טהרה בירושלים בירת הנצח. המקווה החדש מציב רף חדש של טהרה והידור למועצה הדתית" לסיפור המלא
![בכירי המועצה הדתית במקווה חב בכירי המועצה הדתית במקווה חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/07/5c2d957629ef4_1546491254_news_main_gallery.jpg)
(צילום: חב"ד רמת שלמה)
בכירי המועצה הדתית בירושלים הגיעו בשבוע שעבר, ערב ר"ח אב, למרכז חב"ד "בית רבינו 770" שבירושלים, לעמוד מקרוב על המקווה המהודר והמפואר "אור מאיר" הפועל בבניין ● ראשי המועצה: "אנחנו בונים מידי שנה מספר מקוואות חדשים בירושלים, ואחראים על התפעול של עשרות מקוואות טהרה בירושלים בירת הנצח. המקווה החדש מציב רף חדש של טהרה והידור למועצה הדתית"
לסיפור המלא
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות